Čo je to Auto LPG?

Auto LPG je celosvetovo najpoužívanejšie alternatívne palivo a je používaný už po celé desaťročia. Auto LPG je tvorený zmesou propánu a butánu. Výhodou sú nízke ceny a výrazné zníženie množstva emisii. Auto LPG nie je jedovatý, preto je jeho použitie menej nebezpečné ako v prípade nafty a benzínu.

Auto LPG je vhodné pre taxislužby, flotily dopravných a služobných vozidiel, vozidlá zásielkových služieb a je ideálnym riešením pre profesionálnu správu vozidlového parku. Na želanie vám ponúkame vlastné firemné čerpacie stanice LPG.

Auto LPG je vhodné všetky bežné zážihové motory a prestavba vozidla na toto palivo je jednoduchá. Chcete vedieť viac o prestavbe? Kliknite tu alebo nás kontaktujte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo na tel. 0850 606 303

V mnohých krajinách si už trh s motovými palivami nie je nožné ani predstaviť bez auto LPG (v niektých krajinách sa nazýva GPL). V Nemecku je v prevádzke viac ako 6 000 LPG čerpacích staníc. Mnohé verejné dopravné podniky alebo taxislužby prešli na auto LPG ako na lacnú alternatívu, ktorá je šetrná k životnému prostrediu. Mnoho vysokozdvižných vozíkov v priemysle používa ako palivo LPG.

Výhody pre vás:

  • Zvýšenie dojazdu na jedno tankovanie
  • Zníženie nákladov na palivo približne o 50%
  • Milióny používateľov na celom svete, bezpečné ako benzín alebo nafta
  • Krátka návratnosť investície do prestavby
  • Zníženie hluku motora pri použití LPG

Čerpacie stanice FLAGA

Nájdite najbližšej stanici Flaga plyn pomocou nášho lokátora.

Čerpacie stanice FLAGA
 

Chcete sa dozvedieť viac?

Vyplňte kontaktný formulár alebo nám zavolajte.

Kontaktujte nás